Pracownia dodatków i dekoracji do włosów Allure

Woalka, toczek czy zjawiskowa opaska ślubna pięknie podkreślają kobiecość w wyjątkowym stylu. Fryzura z woalką zyskuje smak i wyrafinowanie a spojrzenie spod subtelnej siateczki jest tajemnicze i uwodzicielskie.

Unikatowe pojedyncze egzemplarze – fascynatory, opaski ślubne, stroiki do włosów. Autorskie  kolekcje – piękne kapelusze i  toczki na zamówienie , indywidualne projekty tworzone specjalnie do sukni , fryzury, okazji.

Znajdziesz tutaj wyjątkowe i niepowtarzalne dekoracje na każdą okazję. Woalki , toczki, kapelusze, ozdoby na pełen wzruszeń i emocji dzień ślubu oraz ceremonię wręczenia nagród i premierowy koncert.

Wizytę w Pracowni należy wcześniej umówić telefonicznie. Na spotkanie najlepiej zabrać zdjęcia kreacji lub skrawek materiału bądź dodatki. Konsultacja lub dobór dekoracji, bez zakupu ( niezależnie od czasu trwania) jest płatna 100zł.

Jeśli  zdecydują się Państwo na zakup- kwota ta zostaje później odliczona od ceny zamówionej dekoracji.

Ozdoby do włosów wykonywane są WE WSZYSTKICH KOLORACH  i wzorach, z najwyższej jakości materiałów.

Polecamy również

Twój Ślub

Profesjonalny makijaż ślubny, fryzury, stylizacje ślubne i florystyka.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.